Since 1949

חגורת נשיאה לנשק Strap-Tac

איך ניתן לשאת את הנשק צמוד לגוף רוב שעות היממה? לא פעם אנו נתקלים במגבלות ואתגרים שעלינו לתת עליהם מענה, במהלך פעילות ספורטיבית (למשל, כשיוצאים לריצה קלה), פרטי לבוש שונים (כדוגמת בגדי ספורט, שמלות וכו’), ולפעמים סתם כשאנחנו מתארחים אצל חברים בחצר.
אז מה עושים? איך מתגברים על המגבלות?
למצבים כאלו בדיוק נוצרה חגורת נשיאה לנשק- חגורת  STRAP-TAC

היתרון הגדול בחגורת נשיאת נשק הוא בכך שהחגורה נצמדת לגוף בצורה עצמאית, ללא תלות בפרטי הלבוש הנוספים. עם זאת, קיימים הבדלים ונקודות עליהם יש לתת את הדעת בבחירת חגורת נשיאה לנשק שכזאת, וננסה לסקור את הנקודות האלו:

  1. רוחב החגורה

ככל שרוחב חגורת הנשק יהיה רחב יותר, כך יכולת הצמדת האקדח לגוף תהיה טובה יותר. יחד עם זאת, ככל שרוחב החגורה יהיה רחב יותר, גובר הסיכוי כי החגורה תמנע אוורור הגוף ולעיתים תגרום להזעה וחוסר נוחות. על כן, עלינו למצוא את האיזון הנכון עבורנו בין רוחב החגורה לבין אוורור הגוף.

  1. איכות החומרים

קיימות חגורות לנשיאת נשק רבות באיכויות שונות, המדד לאיכות החגורה יהיה לרוב מבחן הזמן. ככל שהזמן עובר, ייווצר בלאי ברכיבי החגורה, ובמיוחד ברכיב העיקרי – רכיב ההצמדה. כאשר רכיב ההצמדה מתבלה, ניתקל בחוסר יציבות וחוסר נוחות בעת נשיאת הנשק. בבואנו לבחור חגורת נשיאה לנשק, עלינו להקפיד לבחור בחגורה העשויה מחומרים איכותיים שהוכחו לאורך זמן כעמידים ואיכותיים.

  1. התאמה לאקדח

חגורות לנשיאת נשק רבות הן אוניברסליות. כדי להתאים למספר רב ככל הניתן של כלי ירייה, לרוב הן לא יתאימו בצורה מדויקת לאקדח המסוים אותו אנו נושאים ביומיום. חוסר ההתאמה הזה משפיע על רמת הנוחות, ואולי חשוב מכך על רמת הבטיחות בעת נשיאת האקדח. כמו כן חוסר התאמה ייעודית לאקדח גורם לעיתים לחשיפה של שמורת ההדק ולתנועה של האקדח בתוך החגורה. על כן, נעדיף שיעור התאמה גבוה ככל הניתן בין חגורת נשיאת הנשק לבין האקדח שברשותנו.

בחרנו להציג לכם את המוצר הבא:

חגורה לנשיאת נשק STRAP-TAC מבית חברת Clip & Carry . מדובר בחברה אמריקאית המתמחה בפתרונות נשיאה ייעודיים לעולם ההגנה עצמית (EDC). החברה מתכננת, מפתחת ומייצרת פתרונות נשיאה רבים לכלי נשק שונים, ביניהם אקדחים וסכינים. החברה מקפידה על שימוש בטכנולוגיות וחומרים מהמתקדמים בשוק.

חגורת ה STRAP-TAC  עשויה בד גמיש, איכותי וחזק מאוד, בעל מנגנון כיוון מבוסס צמדן כך שניתן לכוון את החגורה בדיוק למידה הרצויה. איכות החומרים הגבוהה, כמו גם התכנון הקפדני מאפשרים שימוש יעיל ונעים לאורך זמן. חגורת  STRAP-TAC צרה מאוד ומאפשרת תנועה נוחה ואוורור יעיל.
באזור המיועד לנשק נמצא פד רחב המאפשר רמת חיכוך גבוהה ובידוד מהגוף.
בניגוד לחגורות בטן נפוצות אחרות, המבוססות על כיס בד בו נמצא האקדח, חגורת  STRAP-TAC בנויה בתצורת כיס עם רצועת קיבוע קשיחה המאפשרת לנרתיק האקדח אליו אנו רגילים להינעל בדומה לנשיאה על חגורת המכנסיים.
על ידי תכנון ייחודי זה, מאפשרת החגורה אחיזה מלאה וחיובית באקדח באמצעות קליק נעילה וכיסוי מלא ובטיחותי של שמורת ההדק.
כך נשמרת התאמה מושלמת לאקדח, ללא מרווחים או מחיר בטיחותי. הנשק ניתן לשליפה והפעלה בדיוק כפי שאנחנו רגילים ללא שינויים חדשים אותם נאלץ לתרגל וללמוד.

חגורת  STRAP-TAC נוחה לשימוש עם כל נרתיק אקדח שמצוי ברשותנו ואנו רגילים להשתמש בו. לדוגמא נרתיק מסדרת Q-SERIES המוכר בשל היותו מינימליסטי ואיכותי מאוד, מאפשר הצמדה של הנשק לחגורה ושמירה על פרופיל נמוך במיוחד.
באמצעות שימוש ב חגורת  STRAP-TAC נוכל להמשיך ולהשתמש בנרתיק אליו אנו רגילים, לשלוף את האקדח עם הנרתיק ולעבור בין צורות הנשיאה השונות בצורה בטוחה.

תוכלו למצוא את חגורת  STRAP-TAC בחנות ה-ONLINE שלנו.

עדיין לא חברים שלנו?

הצטרפו עכשיו ותהנו

5% הנחה על כל רכישה באתר!

5% צבירה לרכישה הבאה

חנות להב Online

חברי המועדון של להב נהנים יותר
מ-5% צבירה ו-5% הנחה קבועה על כל הזמנה