Since 1949

אוזניות אלקטרוניות אוזניות מגן אלקטרוניות CALDWELL

אם אתם פוקדים את המטווח בתדירות גבוהה, אתם חשופים לנזקים אפשריים באיכות השמיעה כתוצאה מירי ללא מיגון מתאים. איך תוכלו להתגונן מפני הנזק לשמיעה?

אוזניות המגן של חברת Caldwell יעניקו לכם את הפתרון וההגנה המושלמים- אחרי שתקראו את הסקירה שלנו- תדעו למה.

על השמיעה והנזקים העלולים להיגרם מחשיפה לרעש:

במעמקי האוזן שלנו שוכן איבר הנקרא “שבלול” זהו למעשה איבר השמיעה. איבר זה הינו איבר רגיש מאוד ועשוי להיפגע כתוצאה מחשיפה לרעש. הפגיעה האופיינית הינה “טינטון”- הפרעה במוליכים העצביים שגורמת למוח “לשמוע” צליל חלש מונוטוני וקבוע. הצליל יכול להופיע לסירוגין או באופן קבוע, ובמקרים חריגים יכול להוביל עד להפרעה משמעותית באיכות החיים ועד כדי חוסר ביכולת לישון או להתרכז במשימות יומיומיות.

חשוב לדעת שאין טיפולים אפקטיביים לבעיה זו אלא רק טיפולים תומכים ומסייעים ולכן מומלץ להשקיע מאמץ כדי להימנע מגרימת נזק שעשוי להיות בלתי הפיך. השימוש בציוד מגן איכותי בזמן מטווח ובעת הירי הוא פתרון מצוין.

כיצד נמדד רעש? עוצמת רעש נמדדת בסולם דציבלים המסומן כ-DB  כל 3 DB  בסולם מייצג הכפלת עוצמה.
לדוגמא : רעש בעוצמה של 73DB  חזק פי שתיים (!) מרעש בעוצמה של 70DB .

דוגמא לעוצמות רעשים:
עוצמת שיחה רגילה- 60 DB
מוזיקה רועשת  במועדון- 120DB
ירי באקדח רובה-  160DB

נזקי החשיפה לרעש נמדדים בזמן אל מול עוצמה. למשל, לא רצוי לחשוף אדם לרעש של מעל 115DB  למשך יותר מ-15 דקות ולרעש של מעל 130DB  ליותר מדקות בודדות.

ירי במטווח מייצר רעש בעוצמה גבוהה, עוצמה שמסוכנת למערכת השמיעה שלנו. לכן בזמן שהייה במטווח הכרחי להצטייד באוזניות מגן. קיימים מספר פתרונות להגנה ובתוך המבחר הזה יש להתחשב במספר שיקולים. בעוד נוחות, צורה ועיצוב הינם נתונים סובייקטיביים, הנחתה ופונקציונאליות הם נתונים אובייקטיביים!

בזמן שימוש באוזניות מגן פאסיביות מידת ה”הנחתה” או ההשתקה שהאוזניות מייצרות היא דומה. אך לצד היתרונות הברורים חבוי חסרון משמעותי- כיוון שהאוזניות משתיקות את כל הסביבה ומייצרות ניתוק. ניתוק מהוראות המדריך, ניתוק מהיורים מסביב, וניתוק מכלל המתרחש בסביבה שלנו.

חיסרון זה בא לידי ביטוי הן בחוויית השימוש (הרבה פעמים משתמשים לאורך השהייה במטווח מורידים ומחזירים את האוזניות שוב ושוב כדי לשמוע את מה שנאמר להם, בין אם זה הסבר הדרכה, חניכה או סתם “שיח” עם חבר) ובנוסף מדובר בחסרון בטיחותי- מטווח הינו מקום בעל פוטנציאל סיכון גבוה וחשוב שנהיה ערים לסביבה שלנו ככל שאפשר, כמו גם להיות קשובים לשמוע ולהבין את הוראות מדריך הירי והסובבים.

לצורך כך פותחו סוגים חדש של אוזניות מגן “אוזניות אלקטרוניות”. אוזניות אלקטרוניות הן שילוב של אוזניות המגן הפאסיביות הרגילות יחד עם מעגל אלקטרוני בררני- שיודע לאסוף את הצלילים בחלל המטווח ולהעביר לנו “פנימה” רק את מה שאנחנו מעוניינים לשמוע. רעש חריג בעוצמה “נבלם” כליל, ואילו רעשים אותם אנו מעוניינים לשמוע (לדוגמא דיבור) חודרים מבעד לאוזניה ונשמעים היטב לחובש האוזניות.

בחרנו להציג לכם את אוזניות המגן של חברת Caldwell  מדגם  E-MAX® PRO! שיספקו לכם את הפתרון המושלם לבעיה.

אוזניות אלקטרוניות אוזניות המגן של חברת Caldwell הן אוזניות מגן אלקטרוניות המיוצרות בארצות הברית ע”י חברה המתמחה בתחום הירי והמטווחים, האוזניות בעלות הנחתה גבוהה ומשמעותית של 23DB  ומספקות הגנה רחבה.

לאוזניות המגן של חברת Caldwell  פקדים גדולים ומוארים, המאפשרים תפעול האוזניות בזמן הרכבתן בקלות ובנוחות. כמו כן לאוזניות פרופיל צר המאפשר ירי בנשק ארוך מבלי להפריע להצמדת הראש לרובה.

האוזניות מאפשרות קיפול לממדים קטנים במיוחד לצורך נשיאה ואחסון.

לאוזניות כריות ספוג רכות בעלות כיסוי פלסטי גמיש למגע נוח עם העור. הכיסוי הפלסטי מאפשר גם ניקוי וחיטוי של המשטח. שימוש באוזניות המגן של חברת Caldwell  מבטיח אטימה גבוהה והשתקה מקסימאלית.

לאוזניות המגן של חברת Caldwell קשת רחבה מרופדת המבטיחה נוחות גם בשימוש אינטנסיבי לאורך זמן רב.

האוזניות מכילות זוג מיקרופונים איכותיים לשמיעת הנעשה סביב המשתמש בתצורת “סטריאו” ובכך שומרים על היכולת למקם את כיוון הרעש בצורה נוחה והן מופעלות בעזרת 3 סוללות מסוג AAA הכלולות באריזה והן זולות וזמינות.
לאוזניות מנגנון כיבוי אוטומטי למטרת חסכון בסוללה.
האוזניות כוללות שקע חיבור 3.5mm  סטנדרטי המאפשר לשמוע אביזר אודיו חיצוני, כמו- מערכת קשר נגן מוזיקה ועוד.

בונוס נוסף – האוזניות מגיעות במגוון צבעים לבחירה.

לסיכום

אוזניות המגן של חברת Caldwell הן איכותיות ומיוצרות בתהליך מוקפד. בתכנון האוזניות הושקעה חשיבה מעמיקה בנוגע לנוחות, בטיחות וחוויית השימוש. אוזניות אלו מאפשרות ליורה להנות משילוב היתרונות הגלום באוזניות אלקטרוניות, איכות סאונד מצוינת ונוחות גבוהה לצד מחיר נוח.

נוסיף על זה את מעטפת השירות והאחריות כמו שאנחנו בלהב יודעים להעניק- ותקבלו חבילה משלימה ומושלמת ליורה!

עדיין לא חברים שלנו?

הצטרפו עכשיו ותהנו

5% הנחה על כל רכישה באתר!

5% צבירה לרכישה הבאה

חנות להב Online

חברי המועדון של להב נהנים יותר
מ-5% צבירה ו-5% הנחה קבועה על כל הזמנה