דף הבית   |   פרופיל החברה להב בע"מ

פרופיל החברה להב בע"מ

החברה המובילה והוותיקה בישראל בתחום הנשק, התחמושת וציוד לכוחות אכיפת החוק.

 

חברת להב מובילה את תחום המסחר בנשק ותחמושת בישראל כבר למעלה מ- 70 שנה ופועלת בשוק האזרחי, הפרטי, ומוסדי כמו גם בתחום אכיפת החוק וציוד צבאי מיוחד.

 

לכל אורך שנות פעילותה המקומית והגלובאלית להב חרטה על דגלה: איכות, מקצועיות ואמינות בלתי מתפשרת. כספקית וכנציגה בלעדית, של עשרות חברות מובילות בארץ ובעולם נוצרו יחסי שיתוף פעולה ואמון הדדי מלא עם ספקיה ולקוחותיה.

 

חברת להב, הוותיקה בתחומה ומהחברות הוותיקות בישראל בכלל, הוקמה בשנת 1949 על ידי שלושה חברים שהחליטו ליישם בחייהם האזרחיים, את הידע והניסיון שרכשו במהלך פעילותם המבצעית האינטנסיבית בהגנה, בפלמ"ח ובמסגרות דומות אחרות במאבק על הקמת המדינה שבדרך.

 

שם החברה נגזר משמות המשפחה של שלושת החברים: ל משמו של יצחק לוי ז"ל, ה משמו של יוסי הראל ז"ל (מפקדה המיתולוגי של ספינת המעפילים "אקסודוס") ו ב משמו של ישראל בן יהודה ז"ל, המוכר יותר בכינויו 'עבדו' ("המסתערב" הראשון ומפקדה של יחידת המסתערבים של הפלמ"ח). החל משנת 1972 עברה החברה לבעלות מלאה של משפחת בן יהודה. לאחרונה הצטרף לחברה, כשותף ומנכ"ל, תא"ל מיל משה צ'יקו תמיר והוא מוביל כיום בהצלחה את המשך קידומה של החברה ופיתוחה לכיוונים נוספים.

 

החברה מתגאה בשילובו של דור שלישי למייסדים כמו גם בצוות המצוין של עובדים מחויבים ומסורים המשלב ידע וניסיון של עובדים ותיקים ומנוסים יחד עם התלהבות ויצירתיות של הצעירים, יוצאי הצבא, המביאים עמם התלהבות ויצירתיות התורמת רבות להמשך שגשוגה של החברה.    

חברת להב, משנת 1949 שותפים לביטחון שלך.

 

 

רשיון לנשק מחדשים בלהב

שירות, איכות ומצויינות

לפרטים נוספים לחץ כאן