פרופיל החברה קטלוג מוצרים פרויקטים מיוחדים מועדון חברים קישורים צור קשר

אקדחים של מיטב היצרנים בארץ ובעולם

אקדח לאדם פרטי, חברות שמירה וכוחות הביטחון. גלוק, יריחו, זיג זאור, סמיט ועוד!

כללי חזור
כללי

אקדחים להגנה עצמית

 אקדח הינו כלי נשק המותר להחזקה על פי החוק בעבור כל אדם שעמד בקריטריונים שהציב המשרד לביטחון פנים ושהוציא רישיון מיוחד בעבורו.
 אקדחים הם כלי נשק להגנה עצמית הנחשבים לנפוצים לשימוש פרטי. 
הגנה עצמית זהו צורך בסיסי של כל אדם, להגן על גופו וחירותו. בעידן בו אנו חיים, הגנה עצמית הופכת להיות צורך בסיסי וחיוני עוד יותר.

חברת להב בע"מ העוסקת בכלי נשק, תחמושת ואמצעים, מציעה הנפקת רישיונות אישיים להחזקת אקדחים (בכפוף לאישורים הנדרשים על פי המשרד לביטחון פנים), ביצוע מטווחי רענון קבועים וכן מכירה של אקדחים מסוגים שונים ומגוונים. כל אדם פרטי המעוניין להוציא רישיון נשק ולהחזיק אקדח, אשר קיבל את האישורים על פי חוק, יעבור הדרכה יסודית בחברת להב, בה הוא יקבל את מלוא המידע לגבי השימוש באקדח עבור הגנה עצמית, שמירה על האקדח, תפעולו, החוקים הרלוונטיים וכמובן רענון רישיון בכל עת שנדרשת וכן ביצוע מטווחים על ידי מדריכי ירי מנוסים ומקצועיים.

אם גם אתם רוצים לקבל את מלוא המידע לגבי השימוש החוקי בנשק למטרות הגנה עצמית ולשמוע על התהליך שיאפשר לכם להחזיק נשק בעצמכם, צרו קשר עוד היום עם חברת להב כלי נשק ותקבלו ייעוץ מקצועי שיסייע גם לכם להשיג לעצמכם ולבני המשפחה שלכם את תחושת הביטחון לה אתם מייחלים.


אודות החברה קטלוג מוצרים כתבו עלינו מועדון חברים קישורים צור קשר
אודות להב
כתבו עלינו
מעבדה לתיקוני נשק
חנות
רשיון לנשק
קטלוג מוצרים
אקדחי גלוק
אקדחים להגנה עצמית
כלי נשק
אקדחים
מטווח
ניתן למצוא אותנו גם בפייסבוק
ניתן למצוא אותנו גם ביוטיוב
WiseGroup בניית אתרים