פרופיל החברה קטלוג מוצרים פרויקטים מיוחדים מועדון חברים קישורים צור קשר
מטווח חזור

מטווח להב- מהמטווחים הותיקים בארץ

שירותי המטווח: 
 
1. חידוש רישיון נשק ( חידוש רישיון כלי יריה )  לחברות שמירה (מפעל ראוי) ולקוחות פרטיים (מותנה  באישור רופא חתום,תשלום אגרה ורישיון בתוקף). 
2. אימות זיהוי ותקינות – לסוגי רישיונות 'החזקה בלבד', נדרשים לבצע אימות  ותקינות ע"י מדריך ירי מוסמך.
3. אימון ראשוני להוצאת רישיון – אזרח שקיבל אישור ממשרד הפנים לרכישת כלי יריה נדרש לבצע אימון ראשוני
    (הדרכה עיונית+מעשית).
 
מעוניינים לבצע חידוש רישיון ( חידוש רישיון כלי יריה ) או אימון ירי? לחצו כאן לפרטים נוספים.  
 
מדריכי הירי המקצועיים של חברת להב המעניקים יחס אישי, סובלני ומקצועי מחכים לכם.
אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה צור קשר

* על פי תקנות משרד הפנים, על היורה להגיע עם מכנס ארוך ונעליים סגורות.

מטווחים 

לא בכדי מוכרח כל אדם בעל רישיון נשק לעשות מטווחי ירי לריענון כדרך קבע. מטווחים הם בית הספר לחיים. הם הדרך לרענן כל אדם שמחזיק בנשק בדרך חוקית ולשמור על כשירותו בתפעול הנשק, בשיטות השימוש בו ובעתות השימוש המותר בו. מטווחים נערכים על ידי מדריכי ירי מקצועיים אשר אמונים על הדרכת היורים באשר לשימוש נכון ומתאים בכלי הנשק.

חברת להב בע"מ, התברכה במדריכי ירי מקצועיים ומובילים בתחום, אשר מביאים את הלקוח לרמת כשירות מרבית המאפשרת לו להחזיק את כלי הנשק שלו בצורה בטוחה.

במגזר הפרטי, אנשים בוחרים להוציא רישיון להחזקת נשק ממספר סיבות, מרבית האנשים מוציאים רישיון לנשק ממטרות של הגנה עצמית ושמירה על ביטחון המשפחה הפרטית שלהם- בבית, כאשר יוצאים לטייל ועוד. קבוצה אחרת של אנשים שמוציאים רישיון לנשק עושים זאת למטרות תעסוקה, כדי לעבוד במשרה הדורשת רישיון לנשק ושנה עוד קבוצה ואלו הם העוסקים בציד.

כל אדם שיש לו רישיון לנשק מחויב לעשות מטווח ריענון על פי דרישה של משרד הפנים, כדי לחדש את רישיון הנשק שלו. כל המטווחים נערכים תוך הקפדה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר ובליווי צמוד ומקצועי של המדריך. חברת להב אינה מתפשרת ומציבה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור לאיכות כלי הנשק, לנוהלי הבטיחות, ליסודיות התדרוכים וכן לשירות הירי של הלקוח. 

 

שגיאות אנוש
החשש מפני רתיעת האקדח, רעש הירי ולחיצת ההדק גורמות ליורה הבלתי מיומן לבצע תנועות לא מבוקרות ברגע הירייה. תופעה זו באה לידי ביטוי במוכנות יתר של היורה “לעזור” לכדור לצאת במהירות.
לפרטים לחץ כאן

חידוש רישיון כלי יריה , חידוש רישיון לנשק , חידוש רישיון כלי ירייה , מטווח לחידוש רישיון , חידוש רישיון לאקדח. מטווח , מטווחים , מטווח אקדח


אודות החברה קטלוג מוצרים כתבו עלינו מועדון חברים קישורים צור קשר
אודות להב
כתבו עלינו
מעבדה לתיקוני נשק
חנות
רשיון לנשק
קטלוג מוצרים
אקדחי גלוק
אקדחים להגנה עצמית
כלי נשק
אקדחים
מטווח
ניתן למצוא אותנו גם בפייסבוק
ניתן למצוא אותנו גם ביוטיוב
WiseGroup בניית אתרים